Uniqal Media & Communications posiada w swojej ofercie rozwiązania media streamingu w najnowszych ogólnoświatowych standardach. Oferujemy strumieniowanie materiału online analogowego lub cyfrowego audio-wideo zarówno z nadawczej platformy stacjonarnej jak i mobilnej. Wysokowydajny klaster serwerów streamingu podłączony do najwiekszych lokalnych i światowych operatorów internetu pozwala na dostarczenie gotowego materiału do nieograniczonej liczby odbiorców.

W ramch usługi media stremingu proponujemy szereg usług dodatkowych zestawianie łączy transmisyjnych w technologiach ISDN, xDSL, SAT, Fiber, Dostarczamy równiez usługi w miejscach w których dostęp do sieci internet jest utrudniony lub w ogóle go nie ma. Zapewniemay asystę techniczną i logistyczną, transport, zasilanie mobilne.

Dysponujemy przenośnym studiem telewizyjnym do realizacji webstreamingu z odległych lokalizacji lub imprez plenerowych. W skład studia wchodzą systemy oświetleniowe, nagłośnieniowe, Kamery, Miksery audio ora wizji, ekrany LCD, mobilny system transmisyjny ip, recordery cyfrowe etc.

Platforma Media Streamingu nie ogranicza się jedynie do powyższych możliwości zdajemy sobie sprawe ze stale rosnących oraz nietypowych potrzeb naszych klientów. Oferujemy indywidualne podejście do każdego postawionego nam zadania. Zapraszamy do współpracy również firmy zajmujące się obsługą techniczna wydarzeń o charakterze artystycznym i promocyjnym wykorzystujące techniki multimedialne.